EuroVent EST OÜ

+372 621 668 info@eurovent.ee

Menu

Услуги

Продажа и проектирование

Arhitektid, ehitajad, lepinguosalised, konsultandid ja arendajad: võite arvestada EuroVent asjatundja disaini nõuandele. Arendame sobivaid süsteeme nagu loomulik ventilatsioon, päikesekaitse ja suitsueemalduse ventilatsioon. Meie asjatundjad aitavad teil avada oma hoone energiatõhususe potentsiaali, tagada tuleohutust ning abistavad silmapaistva arhitektuurilahenduse koostamisel. EuroVent Est OÜ toetab teid alates planeerimisest ning on valmis üle võtma ka projektijuhtimise ning konsulteerimise kohalike ekspertide ja tuleohutuse võimudega.

Установка

EuroVent EST teenindus Eestis on valmis teid teenindama, kui tegemist on professionaalse paigaldamise ja käikulaskmisega. Garanteerime, et meie süsteeme paigaldavad koolitatud ja kogemustega installatsioonitehnikud vastavalt tehnilistele juhistele ja määrustele.

Обслуживание

Iga hoone haldaja vastutab oma turvaseadmete usaldusväärse toimimise eest. Seadusandja näeb ette iga-aastast hooldust SHEV-süsteemile. Võttes välja hoolduslepingu, suudavad haldajad igal ajal tõestada, et nad on täitnud oma lepingujärgseid kohustusi. EuroVent Est hooldusteenus saab pikendada seadme eluiga, vähendada rikkeaja tõenäosust ja tagada seadme püsivat sooritust selle parimal tasemel. Praegu on meil üle 250 teeninduslepingu Eesti erinevates piirkondades.

Обслуживание систем дымоудаления